Angelos ‘Harry’ Charisteas heeft een nieuwe club gevonden. De Griekse aanvaller komt de rest van dit seizoen voor Bayer Leverkusen, de nummer vijf van de Bundesliga, uit. De carriere van Charisteas eindigde op 4 juli 2004 rond een uur of tien ’s avonds. Toen scoorde hij de winnende goal voor Griekenland in de EK-finale tegen gastland Portugal. Vanaf die dag werden er dingen van hem verwacht die hij helemaal niet waar kon maken. Ajax, Feyenoord en Nurnberg dachten met hem de nieuwe topscorer binnen te hebben gehaald. Niets was minder waar. Die arme Charisteas. Met angst in de ogen betreedt hij elke wedstrijd het veld, blij als hij door de trainer op de bank wordt gezet. Bang voor de hoon van de supporters kruipt hij in zijn schulp. Charisteas wilde gewoon lekker ballen. Bij Aris Saloniki, of OFI Kreta, desnoods voor Panathinaikos. Nu moet hij weer bij Bayer Leverkusen aan de bak, hopend dat de trainer hem op de bank zet.
3 comments op “Charisteas probeert verwachtingen te temperen”
Post een comment.
Laatste reacties
- Apie Baantjer: AEK Larnaca heeft een gouden zet gedaan door Jordi Cruijff als technisch directeur aa...
- De Wijze Aap: Als dit verhaal waar is, is het te bizar voor woorden. Apie, je hebt groot gelijk, aa...
- nana: Ze lijkt veeeeeel ouder dan affelay.. net een oudere zus ofz...
- Fran: Ja, ik ben met het article mee eens, ik denk eerder dat Rinus Michel, Laureano Ruiz, ...
laatste posts
- Cyprus koopt Eredivisie leeg (en gaat voor goud)
- Creatief onderhandelen met Mounir el Hamdaoui
- Lichaam van Ronaldo stopt ermee
- Sem Stekelenburg feliciteerd papa Maarten
- Afellay vindt nieuwe liefde op Museumplein
- WK: Het failliet van de sportjournalistiek
- WK: Spanje is Spanje, Nederland is Nederland
- WK: Webb heeft thuis niets te vertellen
- WK: De Generaal loodst Oranje de grachten over
- WK: Dirk doet een middagdutje

Volg ons op Twitter!
Harry, vanwaar die Harry.Ik ken maar 1 Harry en dat is zeker niet Harry Charisteas…Of toch?? Verlos ons van den boze…Wie is Harry v/d fucking C.?
Angelos ‘Harry’ Charisteas werd Harry genoemd door zijn symphatieke teamgenoten Wesley Sneijder en Raf van der Vaart. Die twee rekels zijn altijd in voor een geintje.
Ja, ze noemden Heitinga Marcello, vanwege zijn grote lippi.