De selectie van Ajax doneert 3000 euro voor de slachtoffers van Haïti. Het is niet bekend gemaakt of alle 71 contractspelers bijgedragen hebben aan dit astronomische bedrag, of dat het bij elkaar gebracht is door de 30 spelers van het eerste. Het is natuurlijk nogal een verschil of je 42,25 of 100 euro inlevert. Zeker voor de mindere goden in de selectie, waarvan sommigen met minder dan een half miljoen per jaar moeten rondkomen. Zij wilden zich niet laten kennen en doen gewoon mee. Suarez voelde zich naar verluidt voor de gek gehouden. Hem was verteld dat je schenkingen van je belastbaar inkomen mocht aftrekken. Later bleek dit pas te gelden als je meer dan een procent van je inkomen weggeeft, in zijn geval bijna 20.000 euro. Om het persbericht nóg indrukwekkender te maken verdubbelde Ajax het bedrag en doneerde hoofdsponsor Aegon eveneens 6000 euro. In Duitsland pakken ze het anders aan. Bayern München speelt een benefietwedstrijd tegen Wolfsburg. Sponsors Audi en Volkswagen doneren een miljoen. Net zoveel als Sandra Bullock in haar eentje, maar dat is dan ook geen voetballer.
Geen comments op “Ajax bouwt Haïti weer op”
Post een comment.
Laatste reacties
- Aap uit de mouw: Clarence, na jouw succesvolle academische jaren moet je toch weten dat je leugens heb...
- Clarence Chimpanseedorf: Oh... heb ik daar overheen gekeken? Nog altijd wat laag, lijkt me overigens......
- Hans Aap jr.: Bedankt, Apie. Het doet me veel dat een binnen het vrouwenvoetbal zo gewaardeerd figu...
- Apie Baantjer: Geniaal idee, Hans! Goede foto ook van Hope....
laatste posts
- Het AD is rampzalig slecht
- Homo-emancipatie verloopt nog altijd stroef
- Time vat Messi in cijfers, maar vergeten ‘het gevoel’
- Nederlands vrouwenvoetbal hoopt op Hope Solo
- Egypte, het land van onbegrensd rellen
- Priester ontroert met ‘Rozen voor Sandra’
- De Gouden Kliko 2012: januari
- Het verrotte leven van Rashidi Yekini
- Lady4real regelt pr van Angelo Cijntje
- De winstpremies van Equatoriaal Guinee


Wie zijn in godsnaam die twee mensen op de foto naast Slop?
Ik vermoed dat het getroffen Haïtianen zijn. Onder het puin vandaan gehaald dankzij de steun van Ajax en eregasten op de benefietavond in de ArenA.
mooie grote woorden van dhr baantjer,
hoeveel heeft hij dan wel spontaan gegeven ???
neemt hij naar de training van zn sportclub veel geld mee ?? ik niet.
maar hoeveel hebben bv de psv spelers wel gedoneerd
dat zijn toch de echte voetbal miljonairs?
Natuurlijk hadden ze ook niks kunnen geven, maar ze hadden ook geld kunnen doneren zonder een persbericht de wereld in te sturen. Vanavond zal overigens meer duidelijk worden over de bijdragen van andere voetballers. De selectie van Feyenoord schijnt grote plannen te hebben.